výroba dřevěných oken

Podívejte se jak se vyrábí dřevěná okna

Příprava materiálu

Obsahuje přípravu dřevěných lamel a provedení prvotních operací – hoblování, řezání, přípravu zasklívací lišty, atd. Většina těchto operací samozřejmě probíhá s ohledem na preciznost a rovnoměrnost strojní cestou.

Konstrukční opracování

Dokončuje provedení lamel do finálního stavu – i v tomto případě se zejména jedná o strojní opracování.

Odsávání a topení. Finální opracování.

Důležitou součástí procesu je i odvod prachu z výrobních prostor. O to se stará výkonné odsávání. Neméně důležitou součástí je i stropní topení zajišťující vhodné klima. Prohlédnout si můžete i „finišovací“ strojní i ruční opracování materiálu.

Povrchová úprava

Máčení, impregnování a vysokotlaké stříkání zajišťují kvalitní povrchovou úpravu s dlouhou životností. Tuto operaci není vhodné uspěchávat – základem je nejen dobré provedení, ale i dobré zaschnutí na pojezdové dráze s háky.

Kompletace

Kompletace sestávající z montáže celoobvodového kování, aplikace těsnění a zasklívání (včetně aplikace zasklívacích lišt) je jednou z posledních výrobních operací. Poté je již výrobek po provedení výstupní kontroly připraven k expedici.

Expedice

Každý výrobek, každá zakázka zasluhují individuální péči. Balení výrobku je často opomíjená operace, která ale často může veškerou snahu o kvalitní výrobek pokazit. U nás okna před expedicí zabalíme i „zavětrujeme“ tak, aby nedošlo k poškození.

Nevíte si rady s výběrem? Rádi se Vám budeme individuálně věnovat.
Nezávazně vám přípravíme individuální kalkulaci
přesně dle Vašeho projektu.

Tel. +420 725 399 140 (Písek)
Tel. +420 725 399 150 (Č. Budějovice)
Email: info@hcfenster.cz
Zeyerovy sady 46
38901, Vodňany
IČ: 75379155