ECOTHERM

Nejžádanější repase oken a dveří pro svůj vynikající poměr ceny a výkonu

Nejžádanější varianta vhodná do chat, chalup, rodinných a panelových nebo bytových domů. Varianta nabízející nejlepší poměr ceny a získaných úsporných opatření. Varianta Ecotherm mimo radikálního vylepšení tepelné propustnosti, hlučnosti a zamezení rošení křídel také nabízí plastové opláštění minimalizujicí četnost venkovních nátěrů.Velkou výhodou, hlavně v zimním období, je rychlost montáže izolačního dvojskla přímo u zákazníka doma, bez nutnosti odvozu okenních křídel. Nejlepším poměrem ceny a získaných úsporných opatření se tato varianta zateplení stala nejžádanější.

ŠPALETOVÁ OKNA

Do venkovního křídla se po vysklení starého zasklení namontuje pomocí speciálního plastového profilu o šířce 20 nebo 24 mm tepelně izolační dvojsklo. Variantu Ecotherm lze použít do obou typů dříve vyráběných špaletových oken.

ZDVOJENÁ OKNA

Do venkovního křídla se po vysklení starého zasklení namontuje pomocí speciálního plastového profilu o šířce 20 nebo 24 mm tepelně izolační dvojsklo. Po úpravě se doplní meziokenní protiprachové těsnění pro systém snadného mytí.Variantu Ecotherm lze použít do všech 4 typů dříve vyráběných zdvojených oken.Více ovariantáchNezávazná poptávka

Další kategorie