O firmě

Váš dlouholetý partner pro prodej a servis oken či dveří

Jsme firma, která se zabývá problematikou okenních a dveřních výplní již 14 let a proto víme, že ke každé realizované zakázce se musí přistupovat individuálně a zodpovědně již od zaměření až po samotnou montáž, která je tím posledním ale i nejdůležitějším krokem ke  spokojenosti zákazníka. S nesprávnou či podceněnou montáží výrobků jiných firem se setkáváme stále častěji a proto jsme se začali zabývat i odstraňováním a napravováním vzniklých vad a nedodělků konkurence. Mezi naše výhradní produkty patří plastová okna a dveře z kvalitních německých profilů Inoutic, dále nabízíme klasická dřevěná nebo hliníková okna a dveře.

Naše firma samozřejmě nabízí profesionální záruční i pozáruční servis oken a dveří. Pro naše zákazníky zajišťujeme i možnost repase starých oken nebo dveří. S výběrem plastových oken Vám rádi poradíme také na našich pobočkách, které najdete v Českých Budějovicích, Písku a také ve Vodňanech.

Motivace naší firmy k další práci je samozřejmě spokojený zákazník, kterému nabízíme kompletní služby včetně doplňků a všech prací spojených s výměnou okeních a dveřních výplní.Nevíte si rady s výběrem? Rádi se Vám budeme individuálně věnovat.
Nezávazně vám přípravíme individuální kalkulaci
přesně dle Vašeho projektu.

Tel. +420 725 399 140 (Písek)
Tel. +420 725 399 150 (Č. Budějovice)
Email: info@hcfenster.cz
Zeyerovy sady 46
38901, Vodňany
IČ: 75379155